Polykarbonátové podložky pod židle

S podložkami pod židle smartmatt máte vždy jistotu té největší kvality.

Podložka pod židli smartmatt sloužící k účinné ochraně podlahy a koberce, se v současnosti stala oblíbeným prostředkem ochrany podlahy. Její použití zvyšuje životnost a vzhled povrchu podlahy a koberce. Zabraňuje tomu, aby kolečka židle zanechali hluboké škrábance. Její aplikací je také možné zabránit poškození způsobenému jinými mechanickými vlivy, např. polití, vypálení, opotřebování způsobené botami a pod. Podložky pod kolečkové židle smartmatt dovážíme v 5 základních rozměrech. Pro podložky pod židle na hladké povrchy se používá označení PH, pro podložky pod židle na koberce se používá označení PCT.

Rozměry podložek: 5090- 120x90cm / 5100- 120x100cm / 5200- 120x120cm / 5300- 120x150cm / 5400- 120x200cm

Ochranné podložky pod židle smartmatt na hladké povrchy, jsou vyrobeny z kvalitního, nelámavého a ekologicky nezávadného polykarbonátu o tloušťce 1,5mm. Spodní strana podložky pod židli na hladké povrchy je opatřena speciální protiskluzovou vrstvou, která zabraňuje podložce v pohybu na hladkém povrchu. Vrchní strana podložky pod židle má drobnou strukturu, která zabraňuje zrcadlovému efektu a umožňuje židlím pohybovat se tiše se správným třením.

Ochranné podložky pod židle smartmatt na koberce, jsou také vyrobeny z kvalitního polykarbonátu, ale mají tloušťku 3mm. Spodní strana podložky je totiž opatřena stovkami hrotů, které zabraňují podložce v pohybu na koberci. Vrchní strana podložky pod židle má drobnou strukturu, která zabraňuje zrcadlovému efektu a umožňuje židlím pohybovat se tiše se správným třením.

V našem internetovém obchodě najdete další typy podložek pod židle smartmatt. Nabízíme Vám i podložky pod židle v barevném provedení nebo podložky pod židle na hladké povrchy s výřezem a podložky pod židle na koberce s výřezem. Podložky s výřezem se poslední dobou staly trendem a my jdeme s dobou. Nabízíme Vám nejen 5 základních typů výřezů podložek, ale jsme připraveni nechat vyříznout podložku pod židli v jakémkoli tvaru dle přání zákazníka. Podložky pod židle také dokážeme spojit k sobě, za pomoci spoje puzzle.

Produktem smartmatt, se myslí podložka pod židli, s tou nejlepší kvalitou. Za dlouhých 10 let, kdy firma Alox s.r.o. účinkuje na českém i slovenském trhu s podložkami, jsme se nesetkali s jakýmikoli potížemi ohledně kvality podložek. Samozřejmě se na internetu dají najít i levnější varianty podložek, které se na první pohled mohou zdát totožné ale při prvních pár týdnech používání se rychle projeví špatná kvalita těchto podložek. Začnou se ohýbat rohy, mohou začít praskat, zvlní se Vám na podlaze a nebudou držet na místě. S koupením podložky pod židli smartmatt si kupujete nejen ochranu Vaší podlahy ale také Švédskou prvotřídní kvalitu materiálu.

POZOR - Důležitým prvkem pro 100% ochranu Vaší podlahy nebo koberce je, aby jste si vybrali vždy podložku pod židli v dostatečné velikosti. Je důležité aby jste na židli, nejezdili přes okraj podložky. Ničí se tím jak podlaha, tak podložka. Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili již výše zmiňovaný výřez podložky dle Vašeho přání a potřeb. Velmi důležité je také podložku ihned po jejím obdržení rozbalit z původního zabalení v roli. Předejdete tak paměťovému efektu. Dále důrazně doporučujeme, nemyjte podložku agresivní chemií ( ředidlo, savo, technický benzín a další... ).

Rozdíl ve kvalitě je nesrovnatelný už při prvním pohledu a představte si, jaký bude rozdíl při dlouhodobém používání...

   

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení