Podložky pod židle smartmatt - výřezy / puzzle spoje

Všechno o výřezu podložek pod židle smartmatt

Podložky pod kolečkové židle dovážíme v 5 základních rozměrech. Pro podložky pod židle na hladké povrchy se používá označení PH, pro podložky pod židle na koberce se používá označení PCT.

Rozměry podložek: 5090- 120x90cm / 5100- 120x100cm / 5200- 120x120cm / 5300- 120x150cm / 5400- 120x200

Z těchto základních rozměrů podložek pod židle děláme určité druhy výřezů. Vždy se vychází ze základního rozměru podložky.

Druhy výřezů:

  • výřez typu X - toto označení se používá pro oválný výřez s výstupkem na nohy
  • výřez typu L - toto označení se používá pro výřez na kratší straně
  • výřez typu Q - toto označení se používá pro výřez na delší straně
  • výřez typu D - toto označení se používá pro oválný a kruhový výřez 

Výřezy na Vaše přání

-Pokud si nevyberete z naších základních výřezů, jsme schopni, nechat vyříznout podložku podle Vašich přání a potřeb. Stačí nám pouze zaslat přesné rozměry podložky a my Vám jí necháme vyříznout. Vždy je ale potřeba vycházet z 5 základních rozměrů podložek. Za atypický výřez nebo spoj puzzle se počítá poplatek 200,- Kč s DPH za jednu podložku. 

Všechno o spojení podložek k sobě za pomoci spoje puzzle

Podložky pod kolečkové židle také dokážeme spojit k sobě za pomoci spoje puzzle. Tento spoj lze použít pouze na podložky pod židle pro hladké povrchy. Pokud Vám tedy nestačí naše největší dovážená podložka 120x200cm, můžete si nechat podložky libovolně spojit k sobě. Při kombinaci s vlastním výřezem, Vám dokážeme vyrobit podložku pod židli, v jakémkoliv tvaru a velikosti. Za atypický výřez nebo spoj puzzle se počítá poplatek 200Kč s DPH za jednu podložku.

Upozorňujeme, že takto spojené podložky musí být položeny na rovné a hladké podlaze. Měly by být plošně zatíženy, aby se předešlo zvednutí podložky ve spoji, nebo podlepeny oboustrannou průhlednou páskou. Jelikož je to vždy objednávka na zakázku, nevztahuje se na toto zboží běžná záruka.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení